A A A

ciekawostki

 • Jak powstaje BIO sok z noni Tahiti Naturel

  Aby w wyniku produkcji powstał sok o najlepszych możliwych właściwościach organoleptycznych oraz o maksymalnej zawartości substancji odżywczych wymagane jest dochowanie ścisłego reżimu technologicznego w całym okresie produkcji - od zbioru na plantacji po dostawę na półkę apteczną.
 • Skuteczny wypoczynek w czasie urlopu - to ważne!

  Wiele autorytetów naukowych zaczyna mówić głośno o ogólno-społecznym problemie z jednym z podstawowych aspektów higieny życia tzn. z wypoczynkiem. Rola prawidłowego wypoczynku dla zdrowego funkcjonowania organizmu jest nie do przecenienia.
 • Kosmetyki ochrony skóry dla mamy a zdrowie dziecka

  Jak każda młoda matka przez większość czasu kierujesz myśli ku swojemu dziecku. Może cieszysz się żywiołowymi ruchami maleństwa pod Twoim sercem, a może już trzymasz z czułością jego główkę w czasie karmienia... Macierzyńska miłość to poczucie szczęścia ale i nieustannej troski o zdrowie Twojego Najmilszego. W tym szczególnym dla kobiety i dziecka okresie życia niezwykle istotny jest właściwy dobór kosmetyków ochrony skóry, z którymi będzie miała styczność Twoja skóra, a za Twoim pośrednictwem również Twoje dziecko.
 • Wpływ pasteryzacji na wartość odżywczą soków z noni

  Pasteryzacja soku z noni jest kluczowym etapem finalizującym produkcję. Wszystkie soki z noni muszą być pasteryzowane aby zatrzymać proces fermentacji soku. Celem pasteryzacji jest eliminacja wszystkich niebezpiecznych dla zdrowia bakterii i uczynienie soku czystym i bezpiecznym dla konsumenta.