A A A
  • Sok z noni Tahiti Naturel
    Sok z noni Tahiti Naturel
  • EkoCertyfikat Tahiti Naturel
    EkoCertyfikat Tahiti Naturel
  • Sok z Noni Tahiti Naturel
    Sok z Noni Tahiti Naturel

BIO sok z Noni - Tahiti Naturel

 

 

Sok z noni produkowany przez Tahiti Naturel jest pozyskiwany z miąższu starannie wyselekcjonowanych świeżych owoców, dojrzewających w dziewiczym środowisku Tahiti i okolicznych wysp. Sok jest tłoczony na zimno w czasie 24 godzin od momentu osiągnięcia przez owoce stadium dojrzałości. Następnie jest poddawany specjalnej filtracji (tzw. Tangential Flow Filtration) celem uzyskania stabilności mikrobiologicznej i polepszenia specyficznych dla noni walorów smakowych. Dzięki temu procesowi nieprzyjemny smak noni staje się bardziej znośny dla podniebienia bez utraty swoich właściwości terapeutycznych.

Sok jest ustandaryzowany pod kątem zawartości substancji odżywczych, które w odróżnieniu od soków pozyskiwanych metodą tradycyjną są obecne w soku w stałym, wysokim nasyceniu. Proces standaryzacji substancji odżywczych daje pewność, że sok ma najlepszą możliwą wartość terapeutyczną.

 

 

Firma Tahiti Naturel z siedzibą w Arue na Tahiti (Polinezja Francuska) ma swoje przedstawicielstwa w Stanach Zjednoczonych oraz Francji (główny oddział na EU) patrz Distributeur de jus de noni Tahiti Naturel a Paris.

 

W butelkach Tahiti Naturel nie znajdziemy konserwantów, ani żadnych substancji smakowych, zapachowych czy też innego przeznaczenia. Sok z noni Tahiti Naturel to jakość bez kompromisu. Jej osiągnięcie możliwe było dzięki pracy doskonałego laboratorium oraz dochowaniu wysokich wymogów sanitarnych i technologicznych produkcji zgodnych z normami ISO 9000. Dowodem nadzwyczajnej jakości oferowanej przez sok Tahiti Naturel jest jego ogromna i wciąż rosnąca popularność na niezwykle wymagającym rynku Stanów Zjednoczonych. 

Sok z noni Tahiti Naturel uzyskał pozytywną opinię Europejskiej Komisji Zdrowia i Ochrony Konsumenta (SANCO) oraz certyfikaty produktu organicznego instytutu ECOCERT SAS F32600 oraz BCS-Öko jako potwierdzenie jego najwyższej jakości.

 

Więcej informacji o noni oraz o bio soku z noni Tahiti Naturel na stronie http://www.biononi.pl

Preparat jest również dostępny w naszym sklepie zielarskim w Katowicach i w Internetowym Sklepie Zielarskim PodarujZdrowie.pl

 


Pełną listę sklepów, w których kupisz noni Tahiti Naturel znajdziesz na stronie Noni Sklep.pl